MK1 – Stories experience

Postanowiłam nagrać bez głosu, bo tylko słychać albo moje kurwy, albo nawalanie w fightsticka. 😀 Mechanika 3d Fighterów jest zupełnie inna i trudno jest przejść z gier takich jak Street Fighter (w moim przypadku jeszcze 5) czy Tekken 7. To ciężkie doświadczenie wymagające wyzbycia się wielu przyzwyczajeń.

7 komentarzy do „MK1 – Stories experience

  1. Teraz popatrzyłam w accessibility i rzeczywiście – wyłączyłam opcję takiego stukania szybciej i wolniej gdy przybliżasz lub oddalasz się od przeciwnika. Można ustawić głośność wszystkiego – zaczynając od kroków, kończąc na właśnie takich hintach lub poruszaniu się ubrań w powietrzu.

  2. Dostępność jest, bo dźwięki rozłożone są lepiej – w sensie prawo, lewo, góra, dół. Nie da się tego zrobić inaczej w środku walki, gdzie czas reakcji jest ważny. Audiodeskrybcja obejmuje kombosy, fatality, brutality i story mode.

  3. No ale to i tak nie wyjaśnia, gdzie jst przeciwnik ito, co nie pamiętam teraz jak się nazywało, że tm naciskasz trójkąt czy tam któryś i spuszczasz przeciwnikowi wielokrotny łomot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *