Kategorie
Muzycznie Recenzje

Galaxy Buds 2 – recenzja

Są ze mną, a już zdążyłam je przetestować pod każdym kontem – a więc review leci. 😉

6 odpowiedzi na “Galaxy Buds 2 – recenzja”

czy te słuchawki creative to nie są przypadkiem EP640? Osobiście używam słuchawek AKG by Harman tych które dostarczane są z samsungiem s10, niestety szybko się psują, po kilku miesiącach jedna słuchawka gra ciszej od drógiej i nie da się nic z tym chyba zrobić, więc to już chyba moja czwarta czy piąta para w ciągu dwóch lat xd, ale nad tymi creative ep640 też się zastanawiałem.

Tyle wiem, że mikrofony działają w aplikacjach i też są solidnie odszumiane niestety. Tu Mi Airdots PRo były lepsze i brzmiały jakby… głębiej i lepiej? Ale standardowe HD Voice jest, czy poza? Nie mam pojęcia.

Powiedz mi, co mam ustawić i jak mam ustawic, żeby udzielić ci odpowiedzi i ewentualnie podesłać nagranie?

Da się wyjśc ponad standardowe HD voice? czy nie bardzo?
Jak na razie AIRpodsy w każdej możliwej mutacji (dwójki, trójki, maxy) w trybie voipowym czyli na ten przykład TeamTalk na IOS bez problemu radzą sobie z odsłuchem w AAC E-LD, 64 kbps, 32 kHz, Mono, SBR, a mikrofon transmitują spowrotem do telefonu w AAC E-LD, 20 do 68 kbps, VBR, 5 MS ramka, również mono, 24 kHz, z SBR czyli udajemy 48 kHz. Inna sprawa, że Airpodsy dość solidnie odszumiają więc efekt 48 kHz z mikrofonu niemal nie jest słyszalny.
Natomiast dotknięcie ich Macem z Big Surem czy Monterreyem powoduje, że odsłuch w słuchawkach w trybie voipowym (low latency) jest również stereo.
Czego w odsłuchu można się spodziewać tutaj, gdy używany jest mikrofon. w sensie gdy coś po bluetooth zajęło nam mikrofon, w galaxiakach, więc siłą rzeczy a2DP nie jest dostępny?

Tobie też spokojnych świąt. I ciekawych snów.Będzie czas to ci opowiem o jednej żeczy, która mi się przypomniała jak mówiłaś o opioidowych dawkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *