12 komentarzy do „Szukanie paczki – i nagranie w Midside

  1. No tu akurat zgadzam się z Marcinem. Nie raz zamawiam coś choćby przez Allegro i nie było problemu.
    A swoją drogą to przyjemniusia sąsiadeczka… Współczuję… i taka średnio empatyczna…

  2. No ok, ale w artykule jest mowa o paczkach w dużych rozmiarach albo ciężkich. Może się mylę, ale skoro rzeczona paczucha leżała sobie na skrzynkach pocztowych to nie wydaje mi się by była duża i ciężka. Kurier wygodnicki był po prostu.

  3. A możesz podać źródło, bo szczerze mnie zaskoczyłeś. To znaczy według prawa gdzie ma dostarczyć? Nie są to jakieś postpandemiczne regulacje, bo wtedy i owszem, trzeba było schodzić po paczkę do kuriera.

  4. Mylicie się. Z tego co kiedyś czytałem prawnie kurier nie ma obowiązku dostarczyć Wam paczkę pod drzwi ani jej wnosić dlatego nic się nie dzieje w temacie. Nie wiem czy we wszystkich firmach tak jest.

  5. Miałem przypadek kiedy kurierowi nie chciało się paru schodów wyjść na górę i na chama wsadził kopertę do skrzynki poczowej i to tak, że większość wystawała na zewnątrz. A były to arcyważne dokumenty.

  6. Problem w tym, że często są bezkarni, a w razie próby interwencji Karina miałaby dodatkowy argument.

  7. Zakichanym obowiązkiem kuriera jest dostarczenie przesyłki do klienta, a nie zostawianie na klatce schodowej, jeszcze w dodatku nie pod mieszkaniem tylko gdzieś na dole. Rzetelny kurier najpierw dzwoni czy jest adresat w domu albo z informacją gdzie paczkę zostawił, np u sąsiada.

  8. A w tym polu uwagi dla kuriera pisałaś coś, np. że jesteś niewidoma i prosisz o dostarczenie paczki do rąk własnych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *